AutoComfort Przewóz osób, Transport VIP Sopot

-Archiwum 2006

 • Produkcja "Faceci do Wzięcia" - Gdańsk 2006

  Nagranie studyjne serialu "Faceci do Wzięcia". W rolach głównych wystąpili Cezary Pazura oraz Tomasz Wilczak. Nagrania odbywały się w Gdańsku. Firma AutoComfort zorganizaowała i zabezpieczała transportowo plany zdjęciowe dla aktorów, producentów, wizażystów oraz ekipy technicznej.

 • Produkcja "Od Przedszkola do Opola"
  Znany wszystkim show w którym, bohaterami i gwiazdami wychodzącymi na scene są dzieci naśladujące i wykonujące znane utwory polskiej estrady. Cieszący się dużą oglądalnością program, prowadził Michał Juszczakiewicz. Realizacja TVP. Firma AutoComfort była wyłącznym partnerem transportowym Vipów.
 • Festiwal Gwiazd - Gdańsk 2006
  Firma AutoComfort, zabezpieczyła transport dla Vipów w trakcie trwania Bursztynowej Promenady Gwiazd w Gdańsku 2006. Owocna współpraca z jedną z najlepszych trójmiejskich agencji filmowych, którą szanujemy i z tego miejsca pozdrawiamy, pozwoliła nam również udostępnić transport dla ekipy realizatorów podczas zdobywania materiałów filmowych z całego festiwalu.
 • Koncert "Roda Stewarta" Gdańsk 2006
  Znamy już gwiazdę tegorocznego koncertu "Przestrzeń wolności". Będzie nim Rod Stewart! Zaplanowany na 24 lipca koncert, upamiętniający strajk w Stoczni Gdańskiej, jak co roku odbędzie się na terenach sąsiadujących z legendarną Bramą nr 2. Przestrzeń uświetniły już występy takich gwiazd, jak David Gilmour czy Jean Michel Jarre....
 • mundial Polska - Costarica Hannower 2006
   We wtorek 20.06.2006 o godzinie 16.00 na stadionie Niedersachsen w Hanowerze w meczu grupy A spotkają się piłkarze Kostaryki i Polski. Będzie to pożegnanie obu drużyn z niemieckim mundialem....więcej na "wp.pl"                                    
 • Monaco 2006
  Jedno z największych Cassin w Monaco w którym ekipa polskich realizatorów przygotowywała materiał filmowy z odbywającej się tam konferencji.
 • Fundacja "Mam Marzenie" - Marzeniem Nikodema było "zostać Rycerzem"
  Fundacja "Mam Marzenie" od lat uznawana jest za niekwestionowanego darczyńce w spełnianiu marzeń dzieci, których życie zagrożone jest przez cięzkie, najczęściej nieuleczalne choroby. Z wielką chęcią przyczyniliśmy się do realizacji marzenia Nikodema, pomagając transportowo. więcej na stronach fundacji "Mam Marzenie"
 • Fundacja "Mam Marzenie" -Marzeniem Patryka było "Otrzymać Miecz Aragorna"
  Patryk marzył...bo marzenia się spełniają... Dnia 17.06.2006 mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć podczas realizacji marzenia Patryka. Miecz Aragona został wykonany w USA na specjalne zamówienie, jako drugi istniejący na świecie. Pierwszy wykonany został na potrzeby filmu "Władcy pierścieni". Więcej na stronach fundacji "Mam Marzenie"
wośp
przewóz osób wpółpraca
transport vip współpraca
współpraca gdańsk sopot przewozy
partnerzy przewozy osób vip
© 2008 AutoComfort
Engine: JW Web Development
Design: Station65

Autocomfort.pl Przewozy Sopot

Aleja Niepodległości 708/20
81-853 Sopot
tel: 507-237-254

Autocomfort.pl Przewozy Gdańsk Trójmiasto

ul. Migowska 14
80-287 Gdańsk
tel: 507-237-254