AutoComfort Przewóz osób, Transport VIP Sopot

-Archiwum 2010

 • DNI SANKT PETERSBURGA W GDAŃSKU - Transport Vip

  Wernisaż wystawy fotograficznej "Dziennik Blokady", poświęconej oblężeniu Leningradu w czasie II Wojny światowej. Gdańsk, Wydział Nauk Społecznych UG. Firma nasza udzieliła transportu VIP, Delegatom biorącym udział w uroczystości, trwającej kilka dni. Pobyt Delegacji Federacji Rosyjskiej złożony był z kilku paneli, podczas których zaplanowane zostały  oficjalne spotkania, oraz rozrywkowe części pobytu w Polsce. Luksusowe limuzyny z naszej firmy wynajęte zostały wraz z kierowcami, którzy czuwali nad bezpieczeństwem gości specjalnych. Dziękujemy za miłą wspłpracę, naszym przyjaciołom ze wschodu, Mari, Irinie oraz Maximowi :)        Oficjalna strona pod adresem      http://www.gdansk.pl/galeria?c=830

 • V ENERGY FORUM - SOPOT Transport Vip

  Sesja plenarna pt. „Strategia energetyczna w Europie – biznes i polityka” otworzyła V Forum Energetyczne w Sopocie. Problem nabiera szczególnej wagi w kontekście wypracowywania wspólnej polityki energetycznej Unii Europejskiej. Jak zagwarantować dostawy energii w sytuacji rywalizacji Europy, USA i Rosji na wspólnej czy zblizonej płaszczyźnie energetycznej? Oprócz polityków i ekspertów udział w forum zapowiedzieli przedstawiciele największych firm sektora energetycznego.... Transport Vip oraz całkowite zabezpieczenie transportu należało do nas. Przygotowania do tego Eventu trwały kilka tygodni. Po Trójmieście kursowały luksusowe limuzyny oraz busy przewożąc gości specjalnych. Dziękujemy organizatorom za życzliwą współpracę :) Oficjalna strona forum znajduje się tutaj

 • LECHIA GDAŃSK - KORONA KIELCE - TRANSPORT ZAWODNIKÓW I DZIAŁACZY

  Kolejny raz mieliśmy przyjemność gościć drużynę Korona Kielce, która przyjechała rozegrać mecz ekstraklasy z gdańską Lechią. Transportowaliśmy zawodników i działaczy na treningi oraz na oficjalny mecz. Tym razem również Pomorze sprzyjało żółto-czerwonym. Mecz zakończył się wynikiem - wygraną 1:0. 

 • SIERRA GOLF CLUB - TRANSPORT UCZESTNIKÓW TURNIEJU

  Kolejny już raz zabezpieczaliśmy transport dla uczestników turnieju odbywającego się na polu golfowym Sierra Golf Club w Pętkowicach. Luxusowe samochody zostały oddane do pełnej dyspozycji, na potrzeby Klubu do transportowania Vipów.

   

 • AUTOCOMFORT - SZKOLENIE NA SYMULATORACH

  Drodzy Państwo, okres pełnego sezonu już za nami, czas więc na inwestycje. Tym razem inwestujemy w wiedzę...umiejętności i bezpieczeństwo. Za pośrednictwem zaprzyjaźnionego Ośrodka Szkolenia Kierowców SOT-AS, wzięliśmy udział w usprawnianiu techniki naszej jazdy. Ćwiczyliśmy na symulatorach poprawne i precyzyjne manewry, w terenach górzystych, oraz warunkach specjalnych, minn na śliskiej nawierzchni. Prowadziliśmy także auta w alkogoglach, bawiąc się przy tym wyśmienicie z gośćmi specjalnymi: Panem Andrzejem Kondrackim - Dyrektorem Wydziału Infrastruktury, Panem Romanem Stencel - Prezesem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej, Antonim Szczyt - Dyrektorem Pomorskiego Ośrodka Szkolenia Kierowców, Tadeuszem Sobotka - właścicielem OSK, Zapraszamy do zapoznania się z materiałem ze szkolenia.

 • ASSECO PROKOM - VEF RIGA - Przewoz osob fanklub

  Zaprzyjaźniona ekipa z fanklubu Asseco, kolejny raz w akcji tym razem wspólny wyjazd odbył się na mecz ligi VTB do Rygi. Spotkanie odbyło się w dniu 16.10.2010 (SOBOTA) o godz. 17-tej miejscowego czasu z drużyną VEF RIGA. Jak zawsze, było wesoło i sympatycznie. 

   

 • FESTIVAL HEINEKEN OPEN'ER 2010 - OBSŁUGA FESTIVALU - Transport Vip

  Kolejny już raz zabezpieczaliśmy Strefe Vipowską największego organizowanego w Europie Festiwalu. Open'er trwał 4 dni i przyciągnął na teren Babich Dołów ok 70 tysięcy uczestników. Naszym zadaniem było bezpieczne i comfortowe dowożenie Vipów do Hoteli. Kilkanaście busów kursowało po terenie Trójmiasta podczas upalnych czterech nocy. Jak co roku, było SUPER!!! :))

 • HOLDING THE COURSE - 18TH NATIONALCREDIT UNION CONFERENCE

  Transport Zarządu, Rady Nadzorczej oraz gości specjalnych z Credit Georgia Union podczas konferencji odbywającej się w Polsce.

 • SOPOT SUMMER INSURANCE & REINSURANCE DAYS 2010

   Piąta edycja cyklicznej konferencji poświęconej aktualnym problemom i wyzwaniom stojącym przed rynkiem ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym Europy Środkowej i Wschodniej. Konferencja odbywała się dla ścisłych Zarządów. Nasz firma kolejny już raz zabezpieczyła Vipowski transport dla uczestników tego ważnego wydarzenia.

 • FESTIVAL AKCEPT

  W środowisku młodego pokolenia twórców niezależnych ciągle brakuje miejsca prezentacji różnorodnych form artystycznych, które często są niezauważalne w głównym nurcie polityki kulturalnej miasta. Wielu młodych artystów nie ma gdzie prezentować swoich prac. Dzieje się tak również z twórcami niepełnosprawnymi. Nasza firma, podobnie jak w ubiegłym roku uzyskała wyłączność transportową do obsługi festiwalu. 

 • SPEŁNIENIE MARZENIA KAMILKI - "TRZEBA MARZYC"... :)

  ...bo marzenia się spełniają :)) Co widać na załączonym obrazku. Uśmiechnięte twarze dzieci i mnóstwo pozytywnej energii, którą tego dnia przywieźliśmy z Trójmiasta do Połchowa k/Mrzezina. Uczniowie szkoły podstawowej nr 24 z Gdańska wraz z opiekunami, ekipa wspierająca nie tylko kroplą życiodajnej wody :) oraz my w skromnym wydaniu z przyjemnością dołożyliśmy swoją cegiełkę. A Wszystko to za sprawą "Trzeba Marzyć"

 • KORONA KIELCE - TRANSPORT PIŁKARZY I DZIAŁACZY

  W dniu 22.04.2010 do Gdyni przyjechała drużyna piłkarzy Korona Kiece, aby rozegrać kolejny mecz w ekstraklasie. Przeciwnikiem naszych gości już jutro będzie Arka Gdynia. Naszym zadaniem, jest zapewnienie transportu dla drużyny Korony Kielce podczas jej pobytu w Trójmieście.

 • ASSECO PROKOM - MISTRZOSTWA POLSKI

  W dniach 23 – 25 kwietnia w Zgorzelcu zostaną rozegrane szóste Mistrzostwa Polski Klubów Kibica, podczas których fani koszykówki z całej Polski rywalizować będą o tytuł Mistrza Polski.(źródło: zgorzelec.eu) Między innymi zobaczymy też zespół Asseco Prokom Gdynia. Transport działaczy oraz zawodników zapewnia firma "AutoComfort".

 • EDEN SPRINGS - SZKOLENIE "JACHRANKA"

  Szkolenie firmy "Eden Springs" w pięknym hotelu położonym pod Warszawą, wszystkim nam poprawiło nastroje i stan intelektualny :) Podczas szkolenia zostały zaprezentowane wyniki sprzedaży firmy. Po części oficjalnej uczestnicy szkolenia udali się do sali balowej, w której czekały na nich liczne niespodzianki :) Pozdrawiamy trójmiejską Eden Springs Elite :)

 • GRUDZIĄDZ - INAUGURACJA FESTIWALU TEATRALNEGO

  „Tajemnicza Irma Vep” w reżyserii Adama Orzechowskiego była pierwszą sztuką wystawianą w Grudziądzu podczas Inauguracji festiwalu teatralnego, połączonego z wystawą rzeźby Pauliny Kaczor-Paczkowskiej.  Dyrektor Teatru, Artyści oraz profesjonalna ekipa techniczna Teatru Wybrzeże w Gdańsku za pośrednictwem naszej firmy dotarła do Domu Kultury Teatr w Grudziądzu. Goście zostali przywitani gromkimi brawami. Po czym sztuka w wykonaniu Łukasza Konopki i Marka Tyndy spotkała się z wielkim uznaniem i aplauzem. Rozweseleni widzowie w bardzo dobrych chumorach opuszczali Teatr tego wieczoru, a my w "szampańskich" nastrojach powróciliśmy do trójmiejskiej rzeczywistości.

 • KONGRES PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ

  Dziś rozpoczął się kongres Prawa i Sprawiedliwości. Podczas kongresu w Poznaniu wybrane zostaną władze partii. Zgromadzeni członkowie zadecydują także o poparciu Lecha Kaczyńskiego, jako kandydata na prezydenta. Ponadto, przedstawiciele partii rozmawiają o gospodarce, konstytucji, polityce obronnej, kulturze i ochronie środowiska. Firma "AutoComfort" zapewniła transport do Poznania członkom partii. (źródło: PAP oraz PiS)

 • BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE 2010

  Jedna z największych Konferencji Energetycznych odbywających się w Europie została rozpoczęta. Cel naszych działań kolejny raz został doceniony. Tym razem w Hotelu Radisson w Gdańsku zagościli przedstawiciele Parlamentu Europejskiego. Przyloty, Odloty, lokalne transfery, wszystko co związane z transportem należało do nas. Najwyższej jakości autokary, Vipowski standard busów, autokarów oraz limuzyn był niezbędny, aby bezpiecznie, szybko, bez ryzyka jakości, w konwoju policyjnym, przetransportować najwyższych rangą w miejsca zaplanowane przez organizatorów konferencji. Rafinergia Gdańska, zailluminowała ok godz 17:00. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi :)           Data konferencji: 18-02-2010 -20-02-2010


Kopiowanie zdjęć lub ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione.
                           USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
                                         Jednolity tekst: Dz.U. 2003 nr 166 poz. 1610.
wośp
przewóz osób wpółpraca
transport vip współpraca
współpraca gdańsk sopot przewozy
partnerzy przewozy osób vip
© 2008 AutoComfort
Engine: JW Web Development
Design: Station65

Autocomfort.pl Przewozy Sopot

Aleja Niepodległości 708/20
81-853 Sopot
tel: 507-237-254

Autocomfort.pl Przewozy Gdańsk Trójmiasto

ul. Migowska 14
80-287 Gdańsk
tel: 507-237-254