AutoComfort Przewóz osób, Transport VIP Sopot

-Archiwum 2009

 • SPEŁNIENIE MARZENIA NATALKI KICINSKIEJ - "TRZEBA MARZYC" :)

  Nad spełnieniem marzenia Natalii, czuwała Fundacja "Trzeba Marzyć" z Sopotu. Spełnienie takiego marzenia wiąże się z bezpośrednim kontaktem z rodziną marzyciela/ki. Wolontariusze mają regularny kontakt z dzieckiem, bardzo często w szpitalu, podczas pobytu dziecka, lub bezpośrednio w domu rodzinnym. Natalia wraz z rodzicami mieszka w Turze k/Tczewa i dojeżdza z nimi raz w tygodniu na chemioterapie do Gdańska. Spełnienie marzenia Natalii miało miejsce w Sopocie w Villi Aqua. Na przyjęciu ukoronowania Książniczki Natalii obecne były dzieciaki ze szkoły Natalii z Turze, oraz rodzice i przyjaciele. Nasza firma zabezpieczyła transport dla uczestników tego wydarzenia.

 • TRASA KONCERTOWA ZASPOŁU "BEHEMOTH" CAŁA POLSKA

  Już jutro, 24 września grupa Behemoth rusza w trasę koncertową promującą jej najnowszy album "Evangelion". Zespół zagra w jedenastu miastach razem z Hermh, Azarath i Black River. (info ze strony audio.com.pl. Transport zapewnia firma "AutoComfort".

   

 • ROADSHOW - KONFERENCJE ZARZĄDU "ENERGA" CAŁA POLSKA
 • FESTIWAL POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH W GDYNI - TRANSPORT VIP
 • PREMIER ROSJI WLADIMIR PUTIN W SOPOCIE - TRANSPORT RZĄDU FEDERACJI ROSYJSKIEJ

   Transport Rządu Federacji Rosyjskiej został zabezpieczony przez naszą firmę. Busy zostały odpowiednio dobrane do potrzeb Delegacji. Wszystkie poruszały się w Kolumnie Rządowej podczas przejazdów po Trójmieście w czasie trwania Obchodów Solidarności. Nasza firma została wyróżniona przez Konsulat Federacji Rosyjskiej listem z podziękowaniami.

 • SOPOT HIT FESTIVAL 2009 - STREFA VIP

  Zgodnie z sopocką tradycją, wszystko na najwyższym poziomie. Artyści w wyśmienitych humorach. Wszyscy zadowoleni i uśmiechnięci. Cały festiwal przeszedł już do lamusa, a nam pozostały wspomnienia. Byliśmy wyłącznym partnerem transportowym podczas trwania festiwalu. Transportowaliśmy artystów na próby oraz koncerty. Kolejny raz światowa czołówka zagościła w Sopocie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 • PRAPREMIERA SPEKTAKLU "ZWODNICA" - TRANSPORT ARTYSTÓW

  Cały cykl teatralnych przedstawień rozpoczął się dla nas premierą "Zwodnicy" Thomasa Middletona i Williama Rowley’a w reżyserii Kuby Kowalskiego. Braliśmy udział we wszystkich przedstawieniach zapewniając artystom bezpieczny i Comfortowy transport :).

   

 • FESTIVAL HEINEKEN OPEN'ER 2009 - STREFA VIP

  Nasza firma zabezpieczyła strefę Vipowską podczas trwania Festiwalu Heineken Open'er 2009 na Babich Dołach. Uzyskaliśmy wyłączność na obsługę tej imprezy. 10 Vipowskich, 20 osobowych busów  poruszało się po terenie Trójmiasta wożąc gości specjalnych. Mercedes ML oraz mniejsze busy kursowały regularnie wwożąc gości na teren strefy Vipowskiej Festivalu Heineken Open'er.

 • KONCERT "FADO" - PRUSZCZ GDAŃSKI SCENA LETNIA "FAKTORIA"

  Od kilku lat wspólnie podróżujemy, odwiedzając różne zakątki Polski. W tym roku oprócz dalekich wyjazdów na koncerty, zespół gościł w Pruszczu Gdańskim, gdzie regularnie dawał koncerty na Scenie Letniej. Zabezpieczaliśmy transport dla zespołu podczas wszystkich koncertów. Przepiękne portugalskie pieśni  w wykonaniu Marzeny Nieczui - Urbańskiej poruszyły niejedno serce i odsłoniły kulisy kameralnych spotkań odbywających się w okresie letnim na "Scenie Letniej" Teatru Wybrzeże. Z  tego miejsca serdecznie pozdrawiamy Panią Marzenę Nieczuję Urbańską oraz muzyków.

 • TARGI - LICHEŃ - FLORENTYNA
 • 18 URODZINY HESTII
 • KONCERT KYLIE MINOGUE I SCORPIONS W GDAŃSKU - Transport VIP
 • KONWENCJA MC DONALD'S POLSKA w Trójmieście

  Nie po raz pierwszy współpracowaliśmy z firmą Mc Donald's. Tym razem jedna z największych konwencji tej firmy odbywająca się w Polsce. Nasza firma zabezpieczyla transportowo całą imprezę. Zarząd oraz goście specjalni, byli uczestnikami spotkań, po których wszyscy goście wyruszyli w zaplanowane przez organizatorów wycieczki oraz zaplanowane rozrywki. Wykonaliśmy transport dla ok 250 osób. 

wośp
przewóz osób wpółpraca
transport vip współpraca
współpraca gdańsk sopot przewozy
partnerzy przewozy osób vip
© 2008 AutoComfort
Engine: JW Web Development
Design: Station65

Autocomfort.pl Przewozy Sopot

Aleja Niepodległości 708/20
81-853 Sopot
tel: 507-237-254

Autocomfort.pl Przewozy Gdańsk Trójmiasto

ul. Migowska 14
80-287 Gdańsk
tel: 507-237-254